0533 490 98 31 - info@gunescamfilm.com
Cam Film Kaplama

Cam Film Kaplama

Neden cam filmi yaptırmalısınız? • Isıtma ve Soğutma masraflarını azaltır. • Mobilya ve kumaşları korur. • Çalışma alanlarınız veya evinizi meraklı gözlere karşı korumaktadır.
Neden cam filmi yaptırmalısınız? • Isıtma ve Soğutma masraflarını azaltır. • Mobilya ve kumaşları korur. • Çalışma alanlarınız veya evinizi meraklı gözlere karşı korumaktadır. • Doğrudan güneş ışığına maruz kalmadığınız için, göz kamaşmasına, yorgunluk ve konsantrasyon bozukluğuna karşı sizleri koruyacaktır. • Mekanlara Güzellik Katar. Cam Filmlerinin Genel Kullanım Alanları ve Faydaları Evler, Ofisler, Restorantlar, Okullar, Oteller, Hastaneler ve Parekende Mağazalarında Vitrinler, Koridorlar, Ofis Kapıları, Konferans Odaları, Özel Mekanlar, Ofislerdeki Alan Bölümleri. Cam Yüzeylerin şeffaf ve güzel görünümünü dekoratif bir hale getirir Koridorları oluşturur Kamuya açık olan alanlarda güvenliği yükseltir. Vitrinlerin görünümünü cazip hale getirir Güneş ışığının bol olduğu alanlarda bile karşı koruma sağlar. Dekoratif film çok daha uygun maliyetleri camlarının özel bir işlemden geçmiş gibi kendinden desenli görünmesini sağlar görsel efektleri ve grafik desenleri ile işyerlerinin ve evlerin cam yüzeyine sınırsız dizaynı alternatif sunmaktadır ticari mekanlarda özel alanların oluşturulmasına ve güvenliğin çoğalmasına imkan vermektedir. Bu film sayesinde istenildiğinde tekrar eski haline dönüştürülebilen tertemiz ve özel işlemden geçirilmiş görünümü olan camlara kavuşun tüm pencerelere kapılara ya da oda ayraçlarına renk ve canlı getirme imkanınız var logo veya imza ile özelleştirilebilir değişik desenler kullanılarak görünümü zenginleştirebilirsiniz dekoratif film estetik görünümü yükseltmenin yanında hayat kurtarıcı özelliğe sahiptir.
GÜNEŞ CAM FİLM KAPLAMA Şemsipaşa Mah. 52. Sk. No: 12 Küçükköy Gaziosmanpaşa / İstanbul Gsm: 0533 490 98 31 E-posta: info@gunescamfilm.com Web: www.gunescamfilm.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Cam Film Kaplama
Hemen Fiyat Alın