0533 490 98 31 - info@gunescamfilm.com

Sunduğumuz Hizmetler

Bina Cam Filmi

Bina Cam Filmi

Bina Cam Film Kaplamanın Faydaları Bina cam filmleri; enerji maliyetlerinizi düşürür, sizler için konforlu bir çalışma ortamı sağlar, mimari yapıya estetik katar, güneşin UV ışınlarına karşı değerli eşyalarınızın renginin solmasını engeller, binanız veya mekanınızın dış görünümü güzelleştirirken dekoratif anlamda farklılıklar yaratır.
Cam Film Kaplama

Cam Film Kaplama

Neden cam filmi yaptırmalısınız? • Isıtma ve Soğutma masraflarını azaltır. • Mobilya ve kumaşları korur. • Çalışma alanlarınız veya evinizi meraklı gözlere karşı korumaktadır.
Güvenlik & Emniyet Cam Film Kaplama

Güvenlik & Emniyet Cam Film Kaplama

Neden güvenlik ve emniyet cam filmi yaptırmalısınız?

Emniyet ve Güvenlik filmleri zorla binanıza veya iş yerinizin içine girişi dakikalarca engelleyerek olası hırsızlık ve soygun riskini de minimize etmektedir. ayrıca çevrimezde oluşacak bomba, terör saldırıları, doğal afetler, veya herhangi bir kazada oluşacak cam kırıklarından dolayı yaralanmalara karşı sizlere ekstra koruma sağlayacaktır.
Güneş Kontrol Cam Film Kaplama

Güneş Kontrol Cam Film Kaplama

Neden güneş ışınlarına karşı koruyucu cam filmi yaptırmalısınız?

• Isıtma ve Soğutma masraflarını azaltır. • Mobilya ve kumaşları korur. • Çalışma alanlarınız veya evinizi meraklı gözlere karşı korumaktadır...
Ofis Cam Filmi

Ofis Cam Filmi

Ofis Cam Film Kaplamanın Faydaları Ofis Cam Film; enerji maliyetlerinizi düşürür, sizler için konforlu bir çalışma ortamı sağlar, mimari yapıya estetik katar, güneşin UV ışınlarına karşı değerli eşyalarınızın renginin solmasını engeller, binanız veya mekanınızın dış görünümü güzelleştirirken dekoratif anlamda farklılıklar yaratır.
Balkon Cam Filmi

Balkon Cam Filmi

Güneş kontrol cam filmleri ile iklimlendirme sisteminin verimliliğini artırarak enerji tasarrufu yapılabilir. Çevreye ve insanlara zararlı olan CO2 emisyonlarını önemli ölçüde azaltarak enerji tasarrufunu en üst düzeye çıkarmak mümkündür.
Mimari Cam Film

Mimari Cam Film

Mimari Cam Film Kaplamanın Faydaları Mimari Cam Film; enerji maliyetlerinizi düşürür, sizler için konforlu bir çalışma ortamı sağlar, mimari yapıya estetik katar, güneşin UV ışınlarına karşı değerli eşyalarınızın renginin solmasını engeller, binanız veya mekanınızın dış görünümü güzelleştirirken dekoratif anlamda farklılıklar yaratır.
Dekoratif Kumlama Cam Film Kaplama

Dekoratif Kumlama Cam Film Kaplama

Neden dekoratif kumlama cam filmi yaptırmalısınız?

Görünüm bakımından estetik ve yenilikçi bir görüş açısı yaratan kaplama sayesinde, evini veya ofisini güzelleştirmek isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Dekoratif cam filmi kaplamanın bir diğer özelliği de toplantı odaları veya yetkili odaları, dışarıdan rahat görülememesini sağlamakta ve kişisel alan gizliliğene katkıda bulunmaktadır.
Amerikan Cam Filmi

Amerikan Cam Filmi

Amerikan Cam Filmi Kaplamanın Faydaları Amerikan Cam Filmi; enerji maliyetlerinizi düşürür, sizler için konforlu bir çalışma ortamı sağlar, mimari yapıya estetik katar, güneşin UV ışınlarına karşı değerli eşyalarınızın renginin solmasını engeller, binanız veya mekanınızın dış görünümü güzelleştirirken dekoratif anlamda farklılıklar yaratır.
Okul Cam Filmi Hastane Cam Filmi

Okul Cam Filmi Hastane Cam Filmi

Cam filiminde kalite, güven ve tecrübe Güneş Cam filiminde hizmette sınır yok, 7/24 hizmetinizdeyiz.
Matbaa Baskı Hizmetleri

Matbaa Baskı Hizmetleri

Matbaa Baskı Hizmetlerimiz

• Broşür • Kartvizit • Katalog Diğer tüm matbaa baskı işlerinizde en uygun fiyatlar için hemen bizi arayın.
GÜNEŞ CAM FİLM KAPLAMA Şemsipaşa Mah. 52. Sk. No: 12 Küçükköy Gaziosmanpaşa / İstanbul Gsm: 0533 490 98 31 E-posta: info@gunescamfilm.com Web: www.gunescamfilm.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Hemen Fiyat Alın